4 důvody proč strávit dovolenou na Lipně

datum: 9.12.2015
Lipno

Sportem ku zdraví
Kdo má rád aktivně strávenou dovolenou, pro něj bude Lipno absolutní špičkou. Kryté sportoviště Sport Arena nabízí kurty na badminton, tenis, squash a stolní tenis. Vyzkoušet můžete také golfový simulátor, lezeckou stěnu nebo fitness. Za hezkého počasí si ale vyjděte ven zahrát také plážový volejbal, půjčete si jachtu, zastřílejte z luku nebo vyzkoušejte jeden z vodních sportů. Půjčí vám kajak, paddle board, plachetnici, pramici i šlapadlo. Do okolí můžete vyjet na kole nebo na in-line bruslích.

Zimní varianta pobytu má také spoustu kladů. V zimě můžete například bruslit po zamrzlém Lipně a to je skutečně zážitek. Lipno jakožto největší vodní plocha u nás vás zavede na několik kilometrů dlouhou projížďkou zimní krajinou. Milovníci lyží a snowboardů si užijí v blízkém ski areálu, ale vyrazit můžete také na nedaleký Sternstein nebo Hochficht. 
Lipno má krásné okolí

Co se Lipnu nemůže odepřít, je jeho nádherné okolí. Krásy Šumavy můžete prozkoumávat na kole nebo pěšky. V okolí je spousta míst, které stojí za to navštívit. Jmenovat můžeme například Stezku korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem u nás, lanový park, kde si zvednete adrenalin na jedné z pěti tras, historie na vás dýchne z hradu Rožmberk a Poštovního muzea.

Relax ve Wellness
Od čeho by byla dovolená, kdyby se na ní neodpočívalo. Lipno Wellness se tohoto úkolů hostí s plnou parádou. Zaplavte si v bazénu, prohřejte unavené tělo v sauně či v páře, odpočívejte na sluneční louce nebo se jen tak odreagujte v jedné z vířivek. Zkušené ruce masérů a masérek se postarají, abyste se cítili naprosto bez starostí.

Ubytování podle vašich představ
Potrpíte si na designově laděné pokoje, polopenzi a nadstandardní pohodlí? Máte raději vůni přírody a stačí vám pohodlné bungalovy s vlastní kuchyňkou? Chcete vzít celou rodinu a mít svůj klid v plně vybaveném rodinném domku přímo u pláže s výhledem na Lipno? Všechny možnosti jsou na Lipně možné. Stačí si vybrat, co vám vyhovuje. Všude dobře zaparkujete.

Tak už víte, kam pojedete s přáteli nebo rodinou?


 Proč článkuj.cz

  • Unikátní systém 60 ti kvalitních webů
  • Oborové portály
  • Vložení Vašeho PR článku během pár minut
  • Každý článek obsahuje až 3 zpětné odkazy
  • Získáte více zákazníků přes vyhledávače
  • Ušetříte čas a finance
  • Žádné obnovovací poplatky
  • Trvalé odkazy vysoké kvality