Husqvarna – hlavní pomocník při práci na zahradě

datum: 16.12.2015

Husqvarna, seznamte se

Vznik této znaky sahá až do konce 17. století. Tím si vybudovala tradici a dosáhla bohatých zkušeností se zahradní technikou.

Husqvarnu můžete znát díky výrobě motorových pil, sekaček na trávu, foukačům listí, křovinořezům nebo traktorům. Je oblíbená díky stálým inovacím a novým řešením při práci se zahradní technikou. Husqvarna nezapomíná ani na bezpečnost práce a stále se soustřeďuje, aby její výrobky byly lehce ovladatelné a přitom bezpečné jak pro vás, tak pro okolí. Mimo jiné se zaměřuje i na životní prostředí a dbá u svých strojů na spotřebu paliva a emise. Stará se i o ochranu uživatelů a ve své nabídce má ochranné obleky a speciální pracovní rukavice.

Sekačky na trávu

Asi nejznámějšími jsou sekačky na trávu. Kdo má zahradu jistě ocení kvalitu a výkonnost těchto sekaček na trávu, které pomáhají udržovat trávník dokonale zastřižený.

V nabídce Husqvarna naleznete kompletní řadu sekaček na trávu splňující požadavky na profesionální použití nebo domácí použití. Husqvarna dodává sekačky s ručním nebo motorovým pohonem, benzinové i bateriové sekačky. Novinkou jsou zcela automatické sekačky na trávu. Podle typu trávníku a požadavků na péči o něj si můžete rovněž vybrat mezi modely se sběrem posekané trávy do koše, výhozem na plochu nebo zvolit mulčovací systém BioClip. Samozřejmostí je pohodlí uživatele a ohled na životní prostředí. Všechny tyto faktory zajišťují vynikající výsledky vaší práce.

Zahradní traktory Husqvarna

Zahradní traktory jsou dalším výrobkem, který se umí efektivně postarat o neposlušně rostoucí trávník. Je vhodný zejména na větší plochy. Zahradní traktory Husqvarna jsou lehce ovladatelné i s jejich robustní konstrukcí.

Vyberte si tu správnou zahradní techniku od značky Husqvarna a podívejte se na její další nabídku.Proč článkuj.cz

  • Unikátní systém 60 ti kvalitních webů
  • Oborové portály
  • Vložení Vašeho PR článku během pár minut
  • Každý článek obsahuje až 3 zpětné odkazy
  • Získáte více zákazníků přes vyhledávače
  • Ušetříte čas a finance
  • Žádné obnovovací poplatky
  • Trvalé odkazy vysoké kvality