Natáčky: Narovnejte si vlasy bez použití tepla

datum: 21.8.2015

Sežeňte si natáčky
Anebo ne, pokud doma už natáčky máte. Ale pozor, musí mít široký průměr. Na malé natáčky vlasy skutečně jen „natočíte“. Použít můžete různé natáčky, třeba na suchý zip nebo taktéž samodržící. Ty se dají snadno sehnat v různých velikostech a nestojí tolik. Natáčky vytvoří rovný vzdušný vzhled nikoli extrémně rovné vlasy, které získáte po vyžehlení. Na druhou stranu vlásky budou vypadat krásně i tak a natáčky jsou k nim mnohem šetrnější.
 

Natáčíme natáčky
Vlasy by měly být před natáčením umyté. Ideálně šamponem i kondicionérem. Vlasy vysušte ručníkem a nechte je ještě proschnout. Na úplně mokré vlasy natáčky dávat nedoporučuji. Jednak jsou mokré vlasy náchylnější a jednak potom namotané pramínky schnou velmi dlouho. Pokud pospícháte, můžete vlasy lehce vyfénovat do polosucha.

Samotné natočení chce trochu zručnosti, ale zakrátko se vám to dostane do ruky. Vlasy nejdříve učešte a naneste potřebný styling. Může to být olej, který dodá vitamíny a vlasy uhladí. Doporučuji, pokud máte vlasy suché a krepaté. Do vlasů můžete nanést i trochu tužidla.

Začít můžete jak u temene hlavy, tak obráceně. Záleží, jak se vám to bude lépe dělat. Vždy vezměte pramen vlasů a namotejte. Namotávejte spíše menší prameny vlasů, pokud s natáčením nemáte zkušenosti. Velké prameny se totiž na natáčky nevejdou a pak se zacuchají. Natáčkou vlasy jakoby uhlaďte, aby se na suchý zip hezky přichytily.
 

Sundání natáček
Natáčky můžete sundat, až vlasy pořádně uschnou. Znovu platí, že pokud je času málo, můžete si vlasy vyfoukat fénem se studeným vzduchem, ale pozor ať jsou vlasy vyfoukané rovnoměrně a ať si proudem vzduchu pracně natočené prameny nezničíte. Natáčky stahujte odspodu. Důležité je natáčky stahovat. Zapomeňte na to, že byste je zpátky otáčely. Prostě je stáhněte.

A je hotovo. Vlasy můžete ještě zafixovat lakem na vlasy a můžete vyrazit dělat parádu.

 


 Proč článkuj.cz

  • Unikátní systém 60 ti kvalitních webů
  • Oborové portály
  • Vložení Vašeho PR článku během pár minut
  • Každý článek obsahuje až 3 zpětné odkazy
  • Získáte více zákazníků přes vyhledávače
  • Ušetříte čas a finance
  • Žádné obnovovací poplatky
  • Trvalé odkazy vysoké kvality